Від початку року в Середземному морі загинули вже понад 1500 біженців, - ООН

Перетнули Середземне море за цей період понад 60 тис. мігрантів

Открытый источник

За перші сім місяців 2018 року понад 1500 біженців і мігрантів загинули в Середземному морі, намагаючись дістатися Європи. Про це йдеться у повідомленні управління верховного комісара ООН (УВКБ ООН) у справах біженців.

"Щоб врятувати життя на морі, ми мусимо вжити всіх заходів для притягнення до відповідальності тих, хто отримує прибуток від експлуатації вразливих людей", - зазначив cпецпосланець УВКБ ООН в Середземномор'ї Вінсан Коштель.

За його словами, нелегальні перевізники все частіше використовують човни, які не придатні для морських перевезень, через що вони просто дрейфують у морі в надії, що їх вчасно підберуть рятувальні судна.

Перетнули Середземне море за цей період понад 60 тис. мігрантів, що вдвічі менше за торішній показник.

Новини за темою: Біля берегів Іспанії врятували понад 1200 біженців

Головним пунктом прийому біженців в 2018 році стала Іспанія, до портів якої прибули 23,5 тисячі мігрантів, до Італії прибули 18,5 тисяч біженців, до Греції - 16 тисяч.

Як повідомлялося, Італія хоче заборонити міжнародним місіям доставляти кораблі з врятованими мігрантами в італійські порти.

Як передавали ЗМІ, у червні цього року італійська влада відмовилася приймати французький рятувальний човен Aquarius із 629 біженцями. Тоді ж Італія і Мальта відмовилися відкривати свої порти для рятувального судна Lifeline німецької благодійної організації Mission Lifeline, котре підібрало в Середземному морі 224 мігранти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів