Юлія Скрипаль відмовляється спілкуватися з пресою і сестрою Вікторією, - Скотланд-Ярд

Вона також повідомила, що її батько залишився в лікарні і все ще перебуває в критичному стані

Юлія Скрипаль З відкритих джерел

Дочка екс-розвідника Сергія Скрипаля Юлія повідомила про свій стан здоров'я та попросила журналістів і двоюрідну сестру Вікторію не намагатися зв'язатися з нею. Про це повідомляє Скотланд-Ярд.

"Я в безпеці і відчуваю себе все краще, але я недостатньо сильна для того, щоб дати повноцінне інтерв'ю ЗМІ, що я сподіваюся зробити в майбутньому. До тих пір я хочу попросити, щоб ніхто не звертався до мене або до мого батька. Я дякую моїй двоюрідній сестрі Вікторії за турботу про нас, але прошу, щоб вона не приїжджала до нас і не намагалася зв'язатися з нами протягом деякого часу. Її думки та умовиводи – не мої і не мого батька", - заявила Юлія.

Новини за темою: Юлія Скрипаль відмовилася від допомоги посольства Росії

Вона попросила розуміння і терпіння у преси, тому що "намагається примиритися зі своєю нинішньою ситуацією". Юлія також підтвердила, що її виписали з лікарні 9 квітня і зараз вона знаходиться на військовій базі, де, за її словами, про неї піклуються спеціально навчені офіцери. 

"Мій батько залишився під їх опікою (лікарів, - ред.), і він все ще серйозно хворий. Я теж продовжую страждати від наслідків нервово-паралітичної речовини, яку було використано проти нас", - заявила Юлія.

Новини за темою: Поліція Лондона оприлюднила першу заяву Юлії Скрипаль після отруєння

Нагадаємо, 29 березня Юлія Скрипаль прийшла в себе і почала розмовляти після отруєння в Солсбері. Пізніше лікарі повідомили, що її стан поліпшується, вона вже може самостійно їсти і пити. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів