YouTube Rewind 2017: Що дивилися цього року в Україні і світі

Ролик під назвою The shape of 2017 зібрав головні тренди минулих 365 днів

YouTube Rewind 2017 скриншот

Google традиційно представила YouTube Rewind 2017 – найпопулярніші відео року на YouTube в світі та Україні, відібрані на основі кількості і часу переглядів, кількості пересилань, коментарів, лайків тощо.

Новини за темою: Канадський режисер створив мікс з понад 300 найкращих відео 2017 року

Ролик під назвою The shape of 2017 зібрав головні тренди минулих 365 днів - від міжнародних феноменальних відкриттів і освітніх відеороликів до захоплюючих моментів від традиційних медіа і популярних персон. Тут можна побачити і спінери, і Despacito, і головних зірок YouTube.

Зокрема у музичному супроводі відео представлено пісні Луїса Фонси "Despacito", "Shape of You" Еда Ширана, "Humble." Кендрика Ламара та інші.

Також, у кліпі є низка популярних YouTube-блогерів: Liza Koshy, Markiplier, Manny Mua і KSI, а в одному з епізодів до групи YouTube-блогерів приєднуються їхні колеги з Vine, які перейшли на відеохостинг після закриття їх сервісу.

Крім цього, в ролику нагадали про відомі меми цього року: "Shooting Stars" (Падаючі зірки), "Підлога - це лава" і "SaltBae" (Соль-бебі) з турецьким кухарем, що посипає м'ясо сіллю через лікоть. В одному з фрагментів дія відбувається на "кладовищі мемів, де покояться забуті всіма тренди" (Harlem Shake, "деб").

Під час сонячного затемнення в відеоролику також нагадали про вибух на концерті Аріани Гранде в Манчестері.

Додамо, що кожен рік YouTube запрошує відомого шоумена для зйомок у Rewind, цього року у відео знявся американський комік, телеведучий Стівен Кольбер.

Тим часом деякі користувачі відзначили, що в ролику забули про політику Трампа, протести в США, флешмоб #MeToo та інші значущі соціальні теми.

За добу ролик набрав понад 20 мільйонів переглядів.

Новини за темою: Журнал Pitchfork назвав найкращі музичні кліпи 2017 року

Раніше компанія Google назвала найпопулярніші відео року на YouTube серед українців, а також у всьому світі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів