Євросоюз закликав до деескалації конфлікту між Ізраїлем і сектором Гази

Також дипломат назвав "неприйнятними" ракетний обстріл з Гази в бік громад на півдні Ізраїлю, а також інші насильницькі дії і провокації ХАМАС

Reuters

В ЄС стверджують, що в останні дні Ізраїль і сектор Гази наблизилися до ще більш великого конфлікту у зв'язку зі зростанням насильства. Про це п'ятницю заявив офіційний представник Європейської зовнішньополітичної служби (ЄЗС), передає Інтерфакс-Україна.

"Першочерговим завданням на даний час є деескалація, а що стосується цивільних осіб, їх життя не повинне піддаватися подальшому ризику", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: ХАМАС запустив по Ізраїлю з сектору Гази близько 150 ракет: Три жертви, десятки постраждалих

Також дипломат назвав "неприйнятними" ракетний обстріл з Гази в бік громад на півдні Ізраїлю, а також інші насильницькі дії та провокації ХАМАС.

ЄВС закликає Ізраїль проявляти стриманість і робити все можливе, щоб уникнути жертв серед цивільного населення в секторі Гази. Також у Брюсселі обіцяють, що підтримують Єгипет і ООН в їхніх зусиллях над налагодженням перемир'я "для возз'єднання Гази і Західного берега річки Йордан в рамках єдиної і законної Палестинської адміністрації".

Новини за темою: Кнесет: Єгипет несе таку ж відповідальність за Сектор Гази, як і Ізраїль

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів