Євросоюз вимагає від Британії визнати фінансові претензії щодо Brexit

У Лондоні такі вимоги називають шантажем

Reuters

Євросоюз вимагає від Великої Британії визнати багатомільярдні фінансові претензії ЄС до Лондону за майбутній вихід країни зі складу ЕС (Brexit). Про це заявив голова делегації Євросоюзу на переговорах щодо Brexit Мішель Барньє на прес-конференції в Брюсселі, передає німецьке видання Deutsche Welle.

Повідомляється, що переговори про майбутні відносини між обома сторонами можуть розпочатися після того, як буде досягнуто прогрес за трьома питаннями - статус громадян ЄС у Великій Британії, Північній Ірландії та фінансові претензії до Лондону.

За словами Барньє, ці три теми нерозривно пов'язані одна з одною.

"Прогресу щодо однієї або двох з цих тем буде недостатньо для того, щоб дозволити нам перейти до дискусій про наші майбутні відносини", - зазначив Барньє.

Він підкреслив, що фінансові претензії до Великої Британії не є вимогою "викупу".

"Йдеться про фінансові зобов'язання, які Лондон прийняв на себе під час членства в ЄС", - пояснив голова делегації Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей вважає, що Брюссель повинен виплатити Великій Британії мільярди фунтів за акції держави в Європейському інвестиційному банку і участь в інших спільних проектах.

Нагадаємо, 29 березня Мей підписала листа, який офіційно розпочинає процедуру виходу Великої Британії з ЄС - Brexit. Референдум про вихід Великої Британії з ЄС відбувся 23 червня 2016 року. За вихід віддала голоси понад половина британських виборців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів