Європейська комісія вивчить фінансові потоки, які розслідував вбитий журналіст у Словаччині

Результати розслідування будуть відомі через кілька тижнів

Die Welt

Єврокомісар по цифровій економіці і суспільству Гюнтер Етінгер заявив, що в Брюсселі мають намір розслідувати фінансові потоки, про які писав убитий словацький журналіст Ян Кучак. Про це повідомляє Die Welt.

Новини за темою: Міністр культури Словаччини подав у відставку через нещодавнє вбивство журналіста Кучака

"Ми зараз уважно вивчаємо цю справу. Через кілька тижнів ми повідомимо результати розслідування про фінансові потоки, які вивчав Ян Кучак. Ми ведемо переговори з урядом Братислави і повністю впевнені, що влада і там роблять свою роботу", - сказав він.

Етінгер вважає, що кошти, виділені з бюджету ЄС фермерам або сільськогосподарським компаніям, були використані в злочинних цілях. Про це також йдеться у розслідуванні Кучака.

"Незалежність преси і свобода вираження думок є фундаментальною цінністю Європейського союзу. Її не можна порушувати. Комісія ставиться до цього дуже серйозно", - сказав він.

Новини за темою: Ще двоє високопоставлених чиновників Словаччини йдуть у відставку через розстріл журналіста

Журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною Монікою Кусніровою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий сплатити 1 млн євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів