Європарламент розгляне ситуацію в Азовському морі 23 жовтня, - Йозвяк

Йозвяк зазначив, що поки невідомо, чи буде Європарламент 23 жовтня голосувати за резолюцію щодо ситуації в Азовському морі

З відкритих джерел

На пленарному засіданні Європарламенту 23 жовтня депутати розглянуть ситуацію в Азовському морі. Про це 4 жовтня в Twitter повідомив журналіст Рікард Йозвяк.

"На пленарному засіданні Європарламенту 23 жовтня планується обговорення ситуації в Азовському морі. На цьому етапі не ясно, чи буде тоді ж голосування за резолюцію", – написав він. 

Twitter Рікарда Йозвяка

Напередодні секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україна продовжить розширювати військову присутність в Азовському морі для відбиття "можливої агресії" з боку РФ. Зокрема вже створено корабельно-катерну групу, у планах - створення військово-морської бази на Азовському морі до кінця 2018 року.

Нагадаємо, що впродовж останніх трьох місяців значно зросла активність Росії в Азовському морі. Росіяни не дозволяють торговим судам, які прямують в українські порти або які виходять з них, безперешкодно проходити через Керченську протоку. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування судноплавства в Азовському морі.

Як зазначив президент України Петро Порошенко, Російська Федерація має намір окупувати Азовське море так само, як і Кримський півострів. Київ цього не допустить.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів