Єврокомісія ухвалила стратегію посилення взаємодії з Балканами

До 2025 року в ЄС "може бути більш ніж 27 держав", "але динаміка руху держав Західних Балкан на їхньому шляху до ЄС залежатиме від їхніх власних заслуг, їхньої швидкості та від конкретних досягнутих ними результатів"

З відкритих джерел

Європейська комісія ухвалила стратегію розширення Європейського союзу та посилення взаємодії із Західними Балканами. Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії.

Згідно з документом, "підтверджується європейське майбутнє регіону як геостратегічної інвестиції в стабільну, сильну і єдину Європу".

Так, у стратегії зазначено, що до 2025 року в Євросоюзі може бути більш ніж 27 держав. При цьому відзначено, що динаміка руху країн Західних Балкан на їхньому шляху до ЄС залежатиме від їхніх власних заслуг.

Новини за темою: Балкани – наступна гаряча точка планети

"Чорногорія та Сербія - дві країни, з якими переговори щодо приєднання до союзу вже ведуться. Ця перспектива зрештою залежатиме від політичної волі, здійснення реальних і стабільних реформ та врегулювання спорів із сусідами", - заявили в Єврокомісії.

Кандидатами на вступ до ЄС серед балканських країн є Албанія, Македонія, Сербія і Чорногорія. Боснія і Герцеговина чекає надання їй статусу кандидата з лютого 2016 року.

Новини за темою: Віце-президент США звинуватив Росію у спробі дестабілізувати Західні Балкани

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів