Єврокомісія ухвалила стратегію посилення взаємодії з Балканами

До 2025 року в ЄС "може бути більш ніж 27 держав", "але динаміка руху держав Західних Балкан на їхньому шляху до ЄС залежатиме від їхніх власних заслуг, їхньої швидкості та від конкретних досягнутих ними результатів"

Європейська комісія ухвалила стратегію розширення Європейського союзу та посилення взаємодії із Західними Балканами. Про це йдеться в повідомленні на сайті Єврокомісії.

Згідно з документом, "підтверджується європейське майбутнє регіону як геостратегічної інвестиції в стабільну, сильну і єдину Європу".

Так, у стратегії зазначено, що до 2025 року в Євросоюзі може бути більш ніж 27 держав. При цьому відзначено, що динаміка руху країн Західних Балкан на їхньому шляху до ЄС залежатиме від їхніх власних заслуг.

Новини за темою: Балкани – наступна гаряча точка планети

"Чорногорія та Сербія - дві країни, з якими переговори щодо приєднання до союзу вже ведуться. Ця перспектива зрештою залежатиме від політичної волі, здійснення реальних і стабільних реформ та врегулювання спорів із сусідами", - заявили в Єврокомісії.

Кандидатами на вступ до ЄС серед балканських країн є Албанія, Македонія, Сербія і Чорногорія. Боснія і Герцеговина чекає надання їй статусу кандидата з лютого 2016 року.

Новини за темою: Віце-президент США звинуватив Росію у спробі дестабілізувати Західні Балкани

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...