"Євробляхери" по-італійськи: автомобілістів штрафуватимуть, якщо автомобіль не зареєстрований впродовж 60 днів

Як і в Україні, влада Італії вирішила боротися з навалою автомобілів на номерах інших країн Євросоюзу

Фото з відкритих джерел

Влада Італії вирішила боротися з автомобілістами, які колесять шляхами  країни на машинах з номерами інших країн Євросоюзу. Про це повідомляє ANSA.

Уряд запровадив штрафні санкції для водіїв, які не перереєстровують автомобілі впродовж 60 днів після ввезення на територію Італії.

Новини за темою: В Україні понад 120 тис. транзитних "евроблях", ввезених з початку року, перебувають у країні з порушеннями строків, - ДФС

Як повідомив міністр інфраструктури і транспорту Італії Даніло Тонінеллі, на перший і другий раз водіїв на автомобілях з іноземною реєстрацією будуть попереджати про необхідність змінити номер на італійський. Далі їх спонукатимуть до цього штрафами у розмірі від 84 до 335 євро. 

Якщо і після цього автомобіліст не поспішатиме з оформленням паперів, розмір штрафу буде збільшено до 712 євро. А влада матиме право забрати автомобіль для очікування перереєстрації на спеціальному складі. Якщо власник не вкладеться у піврічний термін - авто можуть конфіскувати.

Боротьбою з "евробляхерами" влада Італії планує поповнювати бюджет і стимулювати національних автовиробників. Нові правила стосуватимуться як громадян Італії, так і іноземців, які живуть і працюють в Італії.

Новини за темою: Парламент запровадив нові ставки акцизного податку на ввезення автівок із-за кордону

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів