ЄС стурбований виходом США з ядерної угоди й оголошенням нових санкцій проти Ірану, - Могеріні

Вона зазначила, що ядерна угода з Іраном має вирішальне значення для безпеки Європи і всього світу

DW

Верховний представник ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Федеріка Могеріні заявила, що ЄС стурбований рішенням президента США Дональда Трампа про вихід Штатів з іранської ядерної угоди та розробкою нових санкцій проти Ірану. Про це повідомляє прес-служба Європейського союзу.

"Європейський союз шкодує про сьогоднішню заяву президента США про ядерну угоду з Іраном. Якщо США переглянуть цю позицію, ми будемо раді цьому", - заявила Могеріні.

Новини за темою: Шість причин, чому США не варто розривати ядерну угоду з Іраном

Також Могеріні заявила, що ЄС не виявив порушень зобов'язань з боку Ірану, тому "зняття санкцій, пов'язаних з ядерною зброєю, робить позитивний вплив на торговельно-економічні відносини з Іраном". У цьому контексті її "особливо турбує" оголошення США про нові санкції проти Ірану:

"Я буду консультуватися з усіма нашими партнерами в найближчі години і дні, щоб оцінити їх наслідки. Європейський союз має намір захищати свої економічні інвестиції".

Новини за темою: ЄС проаналізує заяву Нетаньягу про ядерну програму Ірану, - Могеріні

"Не дозволяйте нікому зруйнувати угоду. Це одне з найважливіших спільних досягнень дипломатії. Залишайтеся вірними своїм зобов'язанням, оскільки ми залишимося вірними своїм", – завершила Могеріні. 

Сьогодні президент США Дональд Трамп заявив про вихід Штатів з іранської ядерної угоди.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів