ЄС схвалив продовження Україною закону про особливий статус Донбасу

У представництві Євросоюзу заявили, що Україна підтвердила свою прихильність до мінських угод

AFP

Євросоюз схвалив сьогоднішнє продовження дії закону № 9153 про особливий статус Донбасу, йдеться в заяві, опублікованій на сайті ЄС.

"Із сьогоднішнім продовженням Верховною Радою України чинності Закону про особливий статус окремих частин Донецької та Луганської областей до кінця 2019 року Україна підтвердила свою рішучу прихильність до мінських угод", - заявили в представництві.

Новини за темою: Парламент подовжив особливий статус Донбасу до 31 грудня 2019 року

В ЄС зазначили, що понад чотири роки після початку конфлікту на сході України імплементація мінських угод всіма сторонами залишається ключовою для досягнення міцного мирного врегулювання цього конфлікту. Більшість зобов'язань, пов'язаних з "Мінськом", починаючи зі здійснення справжнього тривалого припинення вогню, все ще не виконується.

Новини за темою: Тука пояснив, чому Порошенко визначив законопроект про продовження особливого статусу Донбасу як невідкладний

Нагадаємо, цей законопроект зареєстрував у парламенті голова держави. Верховна Рада ухвалила документ вранці 4 жовтня 245 голосами народних депутатів. Порошенко підписав закон № 9153 про подовження особливого статусу Донбасу. 

Новини за темою: Порошенко заявив про бажання повезти міністра внутрішніх справ Італії на Донбас

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів