ЄС має намір до 5 грудня підготувати чорний список країн-офшорів

Нині в ЄС відстежують понад 90 країн

З відкритих джерел

В Європейській комісії сподіваються, що на початку грудня буде узгоджено чорний список країн-офшорів. Про це заявив єврокомісар з питань економіки та фінансів П'єр Московісі під час виступу на засіданні Європейського парламенту.

"Я настійно закликаю держави-члени ухвалити його на наступному засіданні ради міністрів економіки та фінансів країн ЄС 5 грудня. 5 грудня у нас повинен бути чорний список "податкових гаваней", - сказав він.

За його словами, зараз в ЄС відстежують 92 країни.

"Деякі з них вже взяли на себе зобов'язання реформувати своє податкове законодавство у відповідності з європейськими стандартами", - зазначив він.

Новини за темою: У офшорах сховано до 10 трлн доларів, - Boston Consulting Group

Раніше було оприлюднено нове журналістське розслідування Paradise Papers "Документи райських островів" на підставі чергового витоку документів з офшорних фірм про рахунки топ-чиновників. Журналісти виявили в розкритих документах прізвища десятьох українців, які мають офшорні рахунки на "райських островах".

Новини за темою: Paradise Papers: В ООН закликали знижувати кредитний рейтинг любителям офшорів

У розслідуванні "Слідство.Інфо" на підставі витоку документів йдеться, що у президента України було відкрито офшор на Британських Віргінських островах з метою мінімізації сплати податків його фірми Roshen. Наразі відомо про згадування в Paradise Papers прізвищ ще двох українців - топ-менеджера "Нафтогазу" Сергія Алексеєнка і одного з колишніх соратників Віктора Януковича Антона Пригодського.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...