Високий суд Англії визнав можливим стягнення з України 144 млн дол. за позовом "Татнафти"

Україна отримала інформацію про таке рішення Високого суду Англії 25 липня 2017 року, на його оскарження відведено 22 дні

Високий суд Англії та Вельсу визнав можливим виконання на території Великої Британії рішення міжнародного арбітражу щодо виплати Україною 144 млн доларів на користь російської "Татнафти". Про це повідомляється в проспекті євробондів України, передає "Інтерфакс-Україна".

Україна отримала інформацію про таке рішення Високого суду Англії 25 липня 2017 року, на його оскарження відведено 22 дні.

Нагадаємо, "Татнафта" почала арбітражний розгляд проти України в 2008 році. У липні 2014 року Міжнародний арбітражний суд у Гаазі визнав Україну винною в порушенні російсько-української угоди і присудив "Татнафті" компенсацію в розмірі 112 млн дол. У тому ж році Україна ініціювала провадження в Апеляційному суді м. Парижа з метою скасування цих двох арбітражних рішень, заявивши, що склад арбітражу не мав компетенції з розгляду спору й один з арбітрів не відповідав вимогам незалежності та неупередженості.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...