Вихід США з ядерної угоди: Іран заявив про право на самооборону

Тегеран розглядає дії Вашингтона як відкрите порушення принципів міжнародного права і права на самооборону, закріпленого статтею 51 статуту ООН

Reuters

Уряд Ірану заявив, що Сполучені Штати і їх союзники не можуть обмежувати Тегеран право на самооборону. Про це повідомляє іранське агентство IRNA.

Новини за темою: Трамп виходить із ядерної угоди з Іраном: Наслідки і реакція решти світу

"США та їхні союзники не в праві накладати обмеження на законні засоби оборони Ірану, в тому числі, які були розроблені для доставки конвенційного озброєння з урахуванням гіркого досвіду минулої війни", — йдеться в повідомленні.

Як наголошується, що Тегеран розглядає дії Вашингтона як відкрите порушення принципів міжнародного права і права на самооборону, закріпленого статтею 51 статуту ООН.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив про вихід Штатів з іранської ядерної угоди. У зв'язку з цим він закликав розробити нові санкції проти Ірану і висунув вимоги до іранського режиму. У новий санкційний список потрапили шість представників Корпусу вартових Ісламської революції, а також три пов'язані з Корпусом компанії.

Джерело: IRNA

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів