Вибори в РФ: Путін прокоментував неможливість голосування в Україні

Путін назвав "маячнею" і порушенням міжнародних норм відсутність можливості громадянам РФ голосувати на території України

Вибори президента Росії. Володимир Путін Reuters

Президент РФ Володимир Путін прокоментував рішення України про недопущення громадян РФ в дипустанови для голосування 18 березня. На брифінгу у своєму виборчому штабі ввечері 18 березня, який транслював РИА Новости, Путін заявив, що це "неподобство".

Новини за темою: З'явилися перші результати голосування на виборах президента РФ з окупованого Криму

"Це порушення всіх міжнародних норм... Росія нічим не відповідатиме. Для нас Україна - братський народ і ми не будемо відповідати якимись обмеженнями, а зробимо, щоб українці почувалися в Росії як вдома", - заявив він.

Новини за темою: Вибори в Росії: За даними екзит-полів лідирує Путін

Також говорячи про те, чому росіяни за нього голосували, заявив, що Росії "потрібен прорив": "Перед нами стоять непрості завдання, і нам потрібен прорив, ривок, ми можемо це зробити".

Нагадаємо, глава МВС України Арсен Аваков заявив, що росіян, які проживають в Україні, не будуть допускати в дипустанови РФ 18 березня для голосування на виборах президента.

Представники українських націоналістичних рухів (ВО "Свобода", "Правий сектор" і "Національний корпус") в спільній заяві наголосили, що не допустять проведення виборів президента РФ на території України. Для виконання своєї мети вони пообіцяли блокувати будівлі, де буде проходити голосування.

Джерело: "РИА Новости"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів