Вибори у Словенії: президент Пахор не зміг перемогти в першому турі

Другий тур волевиявлення в країні пройде 12 листопада

Reuters

Лідер президентської гонки у Словенії, чинний глава держави Борут Пахор буде змушений взяти участь у другому турі виборів 12 листопада, так як не зміг отримати більше половини голосів виборців, які брали участь у голосуванні. Про це повідомляє Reuters.

В результаті підрахунку 99 відсотків голосів, за даними Державної виборчої комісії, Пахор набрав 47,1 відсотка голосів. В наступному місяці він буде змагатись з Мар'яном Сареком, мером міста Камніка, який отримав 25 відсотків голосів. Явка виборців на виборах склала 43,5 відсотка.

Цей результат суперечить даним екзит-полів телебачення Словенії, які показували перемогу Пахор у першому турі.

"У другому раунді все можливо, хоча Пахор – явний фаворит", - сказав агентству Reuters Пітер Янчич, редактор політичного сайту Spletni Casopis.

Раніше повідомлялося, що, згідно з даними соціологічного опитування агентства Ninamedia, Борута Пахора напередодні виборів підтримували 56% виборців. Другим за популярністю йшов колишній комедійний актор, мер міста Камнік Мар'ян Шарец від партії "Список Мар'яна Шареца" (19,6%). На третьому місці значився член Європарламенту Романа Томц від правоцентристської Словенської демократичної партії (10,6%).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів