Внаслідок заворушень у російській колонії постраждали понад 20 ув'язнених

В даний час призвідники безладів ізольовані від основної маси засуджених

Открытый источник

Управління Слідчого комітету Росії по Омській області порушило кримінальну справу за фактом заподіяння тілесних ушкоджень групі ув'язнених виправної колонії №6, де засуджені влаштували безлади. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Справа розслідується за частиною 3 статті 321 КК РФ ("Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства").

Офіційний представник управління Лариса Болдінова уточнила агентству, що тілесні ушкодження отримали понад 20 ув'язнених.

"В даний час на місці події працюють слідчі першого відділу з розслідування особливо важливих справ (про злочини проти особистості і суспільної безпеки). Проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин події та конкретних винних осіб", - зазначили в СКР.

Наголошується, що ув'язнені вимагали надати їм в користування телефони, забезпечити вільне переміщення по території колонії, відкрити штрафні ізолятори і випустити всіх порушників режиму утримання. Через це на територію колонії завели спеціальний зведений загін, щоб "ізолювати негативно налаштованих засуджених" і провести обшуки.

"При проведенні даної операції зброя та спеціальні засоби не застосовувалися… Негативно налаштовані засуджені опору не чинили", - розповіли в УФСВП.

В даний час призвідники безладів ізольовані від основної маси засуджених.

Необхідно відзначити, що виправна колонія №6 - колонія суворого режиму для вперше засуджених за тяжкі злочини.

Нагадаємо, що під час етапування бійців "Торнадо" під Лук'янівським СІЗО в Києві відбулися зіткнення між громадянами та правоохоронцями.

У підсумку трьох бійців батальйону "Торнадо", які містилися в Лук'янівському СІЗО в Києві, етапували, а інших посадили в карцер. Як розповіли в Мін'юсті, внаслідок застосування бійцями саморобних вибухових пакетів постраждав один з правоохоронців. Крім того, повідомлялося, що "торнадівці" облили бензином одного з правоохоронців і погрожували підпалити його.

Як пізніше розповів колишній голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький, постраждав ще й адвокат екс-бійців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів