ВМС Аргентини оприлюднили фото затонулого підводного човна San Juan

Субмарина зникла з радарів 15 листопада 2017 року

Субмарина "Сан Хуан" AP Photo

Військово-морські сили Аргентини у своєму Twitter оприлюднили фото підводного човна San Juan, затонулого рік тому і виявленої 16 листопада цього року. На фото зображений відсік субмарини, в якому знаходилися батареї, а також всі системи і обладнання. У повідомленні говориться, що частини підводного човна знаходяться на глибині 907 метрів. На інших фото видно частину корми субмарини і її гвинт.

Нагадаємо, підводний човен ВМС Аргентини TR-1700 "Сан-Хуан" зник з радарів 15 листопада 2017 року. На борту судна знаходилися 44 людини, а повинно було бути 37 членів екіпажу. Хто зайві 7 пасажирів - загадка.

Відомо, що коли з'явилися перші повідомлення про зникнення субмарини, були дуже складні метеоумови, на морі спостерігалися великі хвилі. Ймовірно, тому судно пішло на глибину, де щось трапилося. Експерти схиляються до думки, що на борту стався вибух через високу концентрацію водню.

"Сан-Хуан", також відомий як TR-1700, - бойовий дизель-електричний підводний човен типу "Санта-Крус", побудований за замовленням ВМС Аргентини в Німеччині в 1985 році. Субмарина цього типу - одна з найшвидших у світі. Її довжина - 66 метрів, під водою вона може розвивати швидкість до 25 морських вузлів і не підніматися на поверхню до двох днів. Максимальна глибина занурення - 300 метрів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів