Влада Молдови готова до переговорів з групою протестувальників, - кореспондент

Кореспондент зазначив, що жодних зрушень щодо виконання вимог мітингувальників немає

Омега

Влада Молдови готова до переговорів з групою протестувальників. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів кореспондент з Молдови Сергій Манастирлі.

"На даний момент зрозуміло, що влада готова до переговорів, але виконувати вимоги протестувальників не збирається. Напевно, їхня стратегія полягає в затягуванні переговорів, у вимотуванні протестувальників. Але зрозуміло, що такі вимоги, як відставка уряду, дострокові парламентські вибори й інше, не в компетенції прем'єр-міністра, з яким зустрічалися протестувальники. Президент зустрічатися з ними, швидше за все, не буде. Хіба що буде зустріч з делегацією протестувальників, робочою групою, але реально ніяких зрушень на виконання вимог немає", - заявив він.

За його словами, на даний момент кількість наметів у центрі міста зросла до сотні.

"І кількість учасників постійного протесту, якщо спочатку їх було лише 120, тепер зрозуміло, що вже близько 400-500 осіб", - додав він.

Новини за темою: У Кишиневі виключили можливість відставки президента на вимогу мітингувальників

Нагадаємо, кілька десятків тисяч людей зібралися в неділю, 6 вересня, на наймасовішу за останні роки акцію протесту в центрі Кишинева. Вони прийняли резолюцію, у якій вимагають дострокових парламентських виборів, відставки президента і проведення всенародних виборів глави держави, зміни керівництва силових структур, повернення вкраденого з банківської системи мільярда євро.

Молдавська поліція заарештувала трьох учасників акції протесту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів