Візит Путіна на весілля голови МЗС нашкодив іміджу Австрії в Україні, – посол

За словами Щерби, йому як послу дуже прикро через цю ситуацію

Reuters

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Олександр Щерба заявив, що запрошення президента РФ Володимира Путіна на весілля міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайссль не пішло на користь іміджу Австрії в Україні. Про це повідомляє Salzburger Nachrichten.

"Справа не тільки у весіллі, але і в наявності співробітництва між цією партією, яка входить в парламентську коаліцію в Австрії, і правлячою в РФ партією "Єдина Росія". На наш погляд, не можна одночасно бути і проросійським, і нейтральним. Тут вбачається суперечність", - сказав посол.

Новини за темою: Клімкін про запрошення Путіна на весілля голови МЗС Австрії: Це викликає сумну посмішку

За його словами, переговори в Україні показують, що ця весілля пошкодила репутацію Австрії в Україні.

"Ми друзі і партнери, пов'язані спільним минулим, сьогоденням і, сподіваюся, майбутнім як частина загального європейського простору, з загальними цілями і цінностями". До серпня 2018 року ніяких змін австрійсько-українські відносини не було", - додав посол.

Нагадаємо, раніше Путін станцював на весіллі з міністром закордонних справ Австрії Карін Кнайсль. Тим не менш канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що політика його країни стосовно Росії не зміниться.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів