Вірменія обстріляла населені пункти Азербайджану

Постраждалих серед військових і населення немає

ТАСС

В ніч з 14 на 15 вересня підрозділи збройних сил Вірменії обстріляли населені пункти Азербайджану, використовуючи зброю різного калібру, в тому числі артилерійську установку. Про це повідомляє Міністерство оборони Азербайджану. 

Обстріли зафіксовані на Товузском, Тертерському і Агдамском напрямках лінії фронту.

Противник, зокрема, обстріляв позиції азербайджанської армії, розташовані в напрямку сіл Мунджуглу, Коханеби, Асрик Джирдахан і Гаралар Товузского району та мирних жителів, які проживають у цих селах.

Постраждалих серед військовослужбовців і населення Азербайджану немає. Завдано шкоди деяким будинкам, майна населення та цивільної інфраструктури.

"Міністерство оборони АР повідомляє, що в результаті невідкладних дій, вжитих підрозділами азербайджанської армії, активність противника була пригнічена. Уся відповідальність за руйнування і втрати, понесені противником, лягає на військово-політичне керівництво Вірменії", - йдеться в повідомленні. 

Раніше влада Вірменії заявила, що готова до переговорів щодо врегулюванню карабахського конфлікту

Зазначимо, що між азербайджанськими і вірменськими збройними формуваннями конфлікт за контроль над Нагірним Карабахом і прилеглими територіями.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів