Військовики знайшли зниклу аргентинську субмарину "Сан-Хуан", - ЗМІ

До місця знахідки прямує судно Seabed Constructor, на борту якого знаходиться підводний апарат для дослідження глибин

Субмарина "Сан Хуан" AP Photo

У районі, де в листопаді 2017 року зник аргентинський підводний човен "Сан-Хуан", знайдено великий предмет, який виявився зниклою субмариною. Про це повідомили в Twitter ВМС Аргентини.

Підозрілий об'єкт на дні океану виявили фахівці американської компанії Ocean Infinity. Довжина знахідки становить майже 60 метрів, вона знаходиться на глибині 800 метрів.

До місця знахідки вирушило судно Seabed Constructor, на борту якого знаходиться підводний телекерований апарат для дослідження глибин. З його допомогою підтвердили - знайдено зниклу субмарину.

Новини за темою: Аргентина припиняє пошуки 44 членів екіпажу підводного човна "Сан-Хуан"

Нагадаємо, підводний човен ВМС Аргентини TR-1700 “Сан-Хуан” зник з радарів 15 листопада. На борту судна перебували 44 людини, тоді ж як мало бути 37 членів екіпажу. Хто зайві 7 пасажирів – загадка.

Відомо, що коли з’явилися перші повідомлення про зникнення човна, були дуже складні метеоумови, на морі спостерігалися великі хвилі. Ймовірно, через це судно занурилося на глибину, де щось сталося. Експерти схиляються до думки, що на борту стався вибух через високу концентрацію водню.

“Сан-Хуан”, також відомий як TR-1700, – бойовий дизель-електричний підводний човен типу “Санта-Крус”, збудований на замовлення ВМС Аргентини у Німеччині в 1985 році. Субмарина цього типу – одна з найшвидших у світі. Її довжина – 66 метрів, під водою вона може розвивати швидкість у 25 морських вузлів і не підніматися на поверхню до двох днів. Максимальна глибина занурення – 300 метрів.

Новини за темою: Віра. Надія. "Сан-Хуан": Все, що відомо про загадкове зникнення аргентинського підводного човна

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів