Велика Британія звинуватила ГРУ РФ в організації кібератак по всьому світу

Серед нападів - кібератака на Національний комітет Демократичної партії США в 2016 році

Открытый источник

МЗС Великобританії звинуватило ГРУ Російської Федерації в організації "невибіркових і безрозсудних" кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа та спорту. Про це йдеться в заяві міністерства, передає Bloomberg.

Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC) підкреслює, що ГРУ Росії, "яка діяла під назвами Fancy Bear, Pawnstorm і Tsar Team, "майже напевно" несе відповідальність за ряд серйозних хакерських нападів на країни, включаючи США, Британію і саму РФ.

Серед нападів - кібератака на Національний комітет Демократичної партії США в 2016 році.

Новини за темою: На Facebook здійснено кібератаку: хакери викрали дані 50 мільйонів акаунтів

"Дії ГРУ РФ є невибірковими і безрозсудними: вони намагаються підривати і втручатися у вибори в інших країнах, вони навіть готові нашкодити російським компаніям і громадянам РФ", - заявив глава МЗС Великої Британії Джеремі Хант.

"Ми разом з нашими союзниками будемо викривати і відповідати на спроби ГРУ підірвати міжнародну стабільність", - підкреслив він.

Нагадаємо, що генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив про те, що альянс допомагає у створенні на території України центру по захисту кіберпростору від втручання і злому

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів