Велика Британія вивчає можливість кібератаки на Росію в разі її нападу, - джерело

Серед можливих варіантів російської атаки газета перераховує захоплення маленьких островів, що належать Естонії

Открытый источник

У Великії Британії військові розглянули можливість проведення великої кібератаки щодо Росії у випадку, якщо РФ "нападе на країни Заходу". Про це повідомляє The Sunday Times з посиланням на високопоставлені джерела в сфері безпеки.

Джерела розповіли газеті, що вони стурбовані тим, що у Великобританії з Росією є "нерівність можливостей, за якої у командування занадто мало зброї проти агресії Кремля, за винятком запуску ракет "Трайдент" з ядерним зарядом".

У результаті чиновники з британського уряду "пообіцяли наростити наступальний кіберпотенціал, у тому числі можливість "вимкнути світло" в Кремлі".

За твердженням газети, нарощування кіберпотенціалу дасть Великобританії більше можливостей у протистоянні Росії. Серед можливих варіантів російської атаки на Захід газета перераховує захоплення "маленьких островів, що належать Естонії", вторгнення в Лівію, "щоб отримати контроль над запасами нафти і почати новий міграційний криза в Європі", а також використання "нерегулярних сил, щоб почати атаку на британські війська або поставити під загрозу новий британський авіаносець".

Як повідомлялося, Нідерланди звинуватили Росію в спробі кібератаки на Організацію по забороні хімічної зброї.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів