Велика Британія хоче лишитись у митному союзі ЄС після 2021 року

Британія має вийти з ЄС у березні 2019 року, проте перехідний період, під час якого зберігатимуться торговельні зв'язки, має тривати до 2021

З відкритих джерел

Велика Британія повідомить офіційний Брюссель, що збирається залишитись у митному союзі ЄС після 2021 року, повідомляє видання The Telegraph з посиланням на джерела в уряді.

Міністри кабінету Терези Мей, залучені до стратегії Brexit, цього тижня узгодили нові плани, щоб уникнути жорсткого кордону з Ірландією, відмовившись від попередніх пропозицій ЄС.

Британія повинна залишити ЄС у березні наступного року, і перехідний період, під час якого зберігатимуться торговельні зв'язки з блоком, має тривати до кінця 2020 року.

Новини за темою: Парламент Великої Британії запропонував відкласти вихід країни з Євросоюзу

Мей раніше заявляла, що Британія вийде з митного союзу ЄС, що дозволить країні укладати власні торговельні угоди в усьому світі. Але її уряд розділений щодо того, на яку митну систему з ЄС Лондон має погодитися в майбутньому.

Міністри на своєму засіданні у вівторок погодилися, що Британія повинна намагатись залишатися в митному союзі, якщо технологія, необхідна для функціонування кордонів за однією із пропозицій уряду, не буде готова вчасно до 2021 року.

Новини за темою: ЄС планує спільно з Великою Британією створити нові об'єднані сили швидкого реагування, - ЗМІ

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум, на якому 52% британців заявили про бажання виходу Сполученого Королівства з Європейського Союзу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів