Велика Британія та Євросоюз погодили текст угоди щодо Brexit

Текст було погоджено на технічному рівні, і тепер його мають підтвердити на політичному

Лондон, 25 червня З відкритих джерел

Велика Британія та Євросоюз після інтенсивних обговорень, які тривали цього тижня, погодили на технічному рівні попередній текст угоди щодо Brexit, передає BBC із посиланням на джерело в Кабінеті міністрів країни.

У середу, 14 листопада, о 14:00 (12:00 за Києвом) відбудеться спеціальне засідання уряду Великої Британії, на якому міністрам буде запропоновано підтримати документ.

Текст було узгоджено на технічному рівні, тепер його мають підтвердити на політичному рівні.

Прибічники "жорсткого Brexit" у парламенті, у тому числі колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон, заявили про плани голосувати проти угоди, вважаючи, що її положення означають невихід Великої Британії зі спільного митного простору.

Нагадаємо, Велика Британія вийде з Євросоюзу 29 березня 2019 року. Переговори за умовами виходу тривають досі.

Одна з ключових тем переговорів — положення про кордон між Ірландією і Північною Ірландією, який стане єдиним наземним кордоном королівства та Євросоюзу.

Також Велика Британія має фінансові зобов'язання, які повинні компенсувати вихід з ЄС, згідно з якими Лондону доведеться продовжувати виплати і після Brexit. Серед зобов'язань Великої Британії - фінансування Європейського інвестиційного банку, частка у фінансуванні угоди між ЄС і Туреччиною щодо підтримки біженців, а також фінансування вчителів у європейських школах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів