Вчені США відтворили медове пиво, яке пили племена 2500 років тому

Напій варився на основі ячменю, меду, м'яти, таволги і дріжджів

sciencealert.com

Вчені з Університету Вісконсін-Мілуокі в США відтворили пиво на основі меду, яке пили стародавні племена, що населяли землю сучасної Німеччини 2500 років тому. Про це повідомляє Lenta.ru.

Новини за темою: Близько 60% українців вживають спиртні напої, більшість віддають перевагу пиву та горілці, - дослідження

Відзначається, що під час розкопок у Німеччині археологи виявили котел, який датується 450-400 роками до нашої ери. Проведений пізніше аналіз показав, що посудина містила осад старовинного браггату — напою на основі ячменю, меду, м'яти, таволги і дріжджів.

Вчені визначили кількісний склад напою, а потім звернулися за допомогою до місцевих пивоварів, щоб ті відтворили напій. На його приготування пішло сім годин, а на процес бродіння — два тижні. Медове пиво, за словами фахівців, мало трав'яний присмак і відрізнялося від сучасного браггата.

Новини за темою: У Києві для порятунку старовинної броварні запропонували відкрити музей пива

Результати досліджень досі не опубліковані, а це означає, що вони не були перевірені іншими вченими. Тому поки немає доказів того, що археологи правильно відтворили рецепт.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів