Вбивство журналістки в Болгарії: МВС підтвердило зґвалтування

Журналістка розслідувала справи про розкрадання коштів з фондів Європейського Союзу

Открытый источник

У міністерстві внутрішніх справ Болгарії підтвердили, що журналістка Вікторія Марінова перед вбивством піддалася зґвалтуванню. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Новини за темою: Журналісти зафіксували порушення під час голосування Ради щодо телеканалів "112 Україна" і NewsOne

Як повідомив заступник голови поліції Іліан Єнчев, тіло 30-річної жінки виявив місцевий житель у зеленій зоні поблизу Дунаю. За декілька метрів від тіла були знайдені речі вбитої журналістки. Неподалік також був припаркований її автомобіль.

Прокурор Ґеорґі Ґеорґієв раніше заявив, що Марінова загинула внаслідок "комбінованої травми голови і задушення". Також на місці нападу бракувало деяких предметів її одягу.

Але тоді Ґеорґієв відмовився уточнювати, чи є ознаки зґвалтування, зазначивши, що слідство розглядає кілька теорій - від випадкового нападу до нападу, пов’язаного з роботою вбитої.

Новини за темою: Білорусь може помилувати українського журналіста Павла Шаройка, – КДБ

В останній час Марінова працювала над темою щодо розкрадання коштів з фондів Європейського Союзу. Зокрема, про фінансовані ЄС проекти будівництва об’єктів інфраструктури вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми. Регіональний канал TVN, на якому працювала журналістка, був єдиний з болгарських телеканалів, який висвітлював цей скандал.

Розслідування вели в межах фінансованого Євросоюзом проекту журналістських розслідувань щодо шахрайства з коштами ЄС у Болгарії та Румунії. Його результати планувалося передати в Управління ЄС з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів