Убивство журналіста Кучака в Словаччині: Парламент проведе голосування про вотум недовіри уряду

Голосування призначили на 19 березня

EPA

В Словаччині після вбивства журналіста-розслідувача Яна Кучака депутати проведуть голосування про вотум недовіри уряду прем'єр-міністра Роберта Фіцо. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Рішення про голосування щодо вотуму недовіри Фіцо прийнято незважаючи на відставку 12 березня на тлі багатотисячних протестів міністра внутрішніх справ Роберта Калиняка", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що голосування призначено на 19 березня. Для вираження недовіри уряду потрібні голоси 90 з 150 членів парламенту.

Раніше повідомлялося, що словацька партія Most-Híd, яка входить в коаліцію, ініціює дострокові вибори через вбивство журналіста Яна Кучака. У разі, якщо уряд не погодиться на дострокові вибори, партія збирається вийти з коаліції. Однак прем'єр Словаччини Роберт Фіцо виступає проти ідеї дострокових виборів.

Журналіста-розслідувача Яна Кучака було вбито разом зі своєю дівчиною Монікою Куснировою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий виплатити 1 млн євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів