Вбивство російських журналістів у ЦАР: У СБУ заявили про докази причетності найманців ПВК "Вагнера"

У той же час в СБУ зазначили, що російська влада і керівництво ПВК намагаються приховати причетність "Вагнера" до цього злочину

Коммерсантъ

Служба безпеки України заявляє про наявність доказів причетності російських найманців приватної військової компанії "Вагнера" до вбивства трьох російських журналістів Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка в Центрально-Африканській республіці (ЦАР). Про це розповів керівник апарату СБУ Ігор Гуськов, передають "Українські Новини".

"Та інформація, яка у нас є і якою з нами діляться наші колеги, говорить про те, що до цього вбивства з великою часткою ймовірності причетні російські найманці, які перебувають у ЦАР", - заявили в СБУ.

Гуськов зазначив, що в ЦАР саме ПВК "Вагнера", а не якийсь інший підрозділ. За його словами, російська влада і керівництво приватної військової компанії намагаються приховати причетність "Вагнера" до цього злочину і поширюють неправдиву інформацію про розформування ЧВК.

Нагадаємо, 31 серпня стало відомо, що журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв загинули в Центрально-Африканській Республіці. Група знімала там документальний фільм про роботу ПВК "Вагнер" - це був спільний проект Центру управління розслідуваннями і Расторгуєва.

За даними AFP, тіла загиблих знайшли в 23 кілометрах від міста Сибут.

Росія заперечує причетність до цього вбивства і заявляє, що журналісти були вбиті і пограбовані місцевими бандитами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів