В Єрусалимі сьогодні відкриють посольство США в Ізраїлі

Президент США Дональд Трамп візьме участь у церемонії за допомогою відеозв'язку

Дональд Трамп AFP

В Єрусалимі сьогодні відкриють посольство США в Ізраїлі, яке було перенесено з Тель-Авіва. Церемонію відкриття відвідають високопоставлені представники США, передає BBC.

Очікується, що на урочистій церемонії відкриття посольства будуть присутні високопоставлені представники США, в тому числі донька президента Дональда Трампа Іванка та її чоловік Джаред Кушнер.

Водночас підкреслюється, що посольство США в Єрусалимі розпочне роботу в будівлі американського консульства, а більше місце буде визначено пізніше.

Варто зазначити, що відкриття посольства планували протягом більш тривалого строку після рішення Трампа, проте врешті терміни перенесли, щоб приурочити відкриття дипломатичної установи до 70-річчя заснування Ізраїлю.

Своєю чергою президент США візьме участь у церемонії за допомогою відеозв'язку. 

Нагадаємо, торік 6 грудня президент США Дональд Трамп оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і заявив про намір перенести до цього міста посольство США, яке досі було розташовано в Тель-Авіві. 21 грудня Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка закликає держави не визнавати Єрусалим столицею Ізраїлю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів