В ув'язненого у РФ Гриба погіршилося здоров’я, він не отримує ліків, - батько

У нього була рвота та сильний біль у животі

Ігор Гриб

Українець Павло Гриб, якого незаконно тримають на території Російської Федерації, не отримує ліків – у нього погіршилося здоров’я. Про це написав його батько Ігор Гриб на своїй сторінці у Facebook.

"Павло почувається дуже зле, була рвота та сильний біль в животі. Адміністрація СІЗО на скарги Павла про погіршення здоров'я не реагує, медична допомога не надається. Відкриття внутрішньої кровотечі може відбутись у будь-який момент. Життя Павла в небезпеці!" – написав він.

Також батько Гриба повідомив, що російський адвокат Павла Гриба Марина Дубровіна зараз знаходиться в СІЗО-5 у місті Краснодар на слідчих діях.

Новини за темою: Видалення українських консулів із засідання у справі Гриба свідчить про ігнорування Росією міжнародних зобов'язань, - МЗС

Нагадаємо, українцю Павлу Грибу російський суд у Краснодарі продовжив арешт ще на два місяці - до 4 травня. 

На засідання 2 березня до Павла Гриба не пустили українських консулів. Міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав це тотальним беззаконням та порушенням міжнародних норм.

Новини за темою: Грибу вперше дозволили говорити з консулом українською мовою

Павло Гриб є сином колишнього українського прикордонника Ігоря Гриба. 25 серпня 19-річного Гриба, який поїхав до Гомеля (Білорусь) на зустріч зі знайомою, затримали російські спецслужби. Представники захисту приїхали до слідчого ізолятора ФСБ в Краснодарі, де перебуває Павло Гриб, однак їх до затриманого не пустили.

Як повідомлялося, влада РФ підозрює Павла Гриба в підготовці теракту в школі Сочі.

Джерело: Ігор Гриб

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів