До сирійської Думи ввели підрозділи військової поліції РФ

Місто остаточно перейшло під контроль урядових військ Сирії

Архівне фото AFP

Сирійська Дума повністю перейшла під контроль урядових військ. На вулиці міста вивели підрозділи російської військової поліції. Про це повідомляє Міністерство оборони РФ у своєму прес-релізі, передає "Медуза".

За інформацією відомства, робота військової поліції РФ у Думі розпочалася сьогодні, 12 квітня. Завдання підрозділів — "гарантувати дотримання правопорядку в місті", заявляє МО.

"Російська сторона також продовжує виведення з Думи гуманітарним коридором бойовиків та членів їхніх сімей", — повідомляє видання.

Нагадаємо, 7 квітня волонтерські організації повідомили, що у місті Дума, що в Східній Гуті, мала місце хімічна атака, результатом якої стала загибель від 40 до 70 осіб. Представники сирійського уряду і РФ назвали повідомлення помилковими, США і союзники, своєю чергою, поклали відповідальність за атаку на Башара Асада.

Пізніше президент США Дональд Трамп закликав Росію готуватися до ракетних ударів у Сирії. Готуються до операції і британські війська.

Своєю чергою Росія приводить до бойової готовності своє з'єднання в Сирії та розраховує отримати від США координати можливих ударів, щоб вивести з цілей своїх військовослужбовців.

Джерело: Медуза

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів