Путін запропонував залишити Медведєва прем'єром після технічної відставки

Сьогодні уряд РФ подав у відставку у зв'язку з початком нового президентського терміну Володимира Путіна

ИТАР-ТАСС

У Російській Федерації уряд на чолі з Дмитром Медведєвим пішов у відставку у зв'язку з початком нового президентського терміну Володимира Путіна. Про це повідомляє "Інтерфакс".

У відставку пішли сам прем'єр, дев'ять віце-прем'єрів, а також 22 федеральних міністра РФ. Проте всі вони будуть виконувати обов'язки до формування нового уряду.

Водночас Путін запропонував Держдумі РФ повторно призначити на посаду прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.

Планується, що сьогодні кандидат у прем'єри РФ матиме консультації з російськими парламентськими фракціями "Єдина Росія" і ЛДПР, а завтра - з КПРФ і "Справедлива Росія". Засідання Держдуми РФ для затвердження нового голови уряду заплановане на 8 травня.

У Росії голову уряду призначає президент за згодою Держдуми РФ. Протягом тижня після призначення новий прем'єр представляє президентові пропозиції про структуру федеральних органів виконавчої влади, а також пропонує кандидатури на посади заступників голови уряду і федеральних міністрів.

Зазначається, що відставка уряду Медведєва стала 13-ю за рахунком з часу ухвалення в червні 1990 року Декларації про державний суверенітет Росії. Це п'ятий за рахунком кабінет, який складе повноваження перед новообраним російським лідером. Інші кабінети було розпущено указами президента.

Як повідомлялося, сьогодні, 7 травня, Володимир Путін вчетверте офіційно вступив на посаду президента Росії. Церемонія інавгурації відбулася у Великому Кремлівському палаці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів