У роботі аеропорту Тбілісі стався комп'ютерний збій: Деякі рейси затрималися на дві години

Були затримані рейси в Київ, Стамбул, Анталію, Варшаву, Шарджі і Дубай

Міжнародний аеропорт Тбілісі імені Шота Руставелі Википедия

Робота Тбіліського міжнародного аеропорту імені Шота Руставелі вночі 10 серпня була паралізована через проблеми з електронною системою реєстрації пасажирів. Про це повідомляє агентство "Новини-Грузія".

"Досі є проблеми з реєстраційною системою", - сказав співробітник прес-служби аеропорту.

Він пояснив, що в період з 00:00 до 9:00 зі столичного аеропорту було призначено 22 рейси. Пасажири восьми з них зіткнулися з проблемами при реєстрації, через що рейси були виконані з двогодинним запізненням.

Через технічні проблеми співробітникам аеропорту довелося вручну реєструвати пасажирів і переносити багаж.

У прес-службі додали, що роблять все можливе, щоб у найкоротші терміни вирішити проблему, через яку в терміналі аеропорту виникли великі черги.

Нагадаємо, в червні в аеропорту Харкова через кібератаку реєстрацію на рейси проводили також в ручному режимі. Головний сервер аеропорту "Бориспіль" також тривалий час не працював через кібератаку.

Нагадаємо, 27 червня в Україні невідомий вірус вразив мережі низки великих компаній, у тому числі великих державних. Атака почалася практично одночасно близько 11:30. Вірус поширився дуже швидко. Проявлявся у відмові роботи комп'ютерів на платформі Windows.

У зв'язку з цим Рада нацбезпеки прийняла рішення про посилення заходів контртерористичного і контррозвідувального режиму в Києві та регіонах України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...