В ОБСЄ занепокоєні обшуками в "РИА Новости Украина"

Як повідомлялося, керівнику агентства Вишинському повідомили про підозру по статті про держзраду

OSCE

Представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ Арлем Дезір висловив занепокоєння через обшуки в офісі і в журналістів "РИА Новости Украина". Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ.

"Я висловлю серйозну стурбованість щодо ранкового рейду на російські ЗМІ в Києві, арешту журналістів та обшуку у будинках журналістів. Я знову закликаю владу утримуватися від необґрунтованих обмежень роботи іноземних журналістів", – йдеться в заяві Дезіра.

Він підкреслив, що боротьба з пропагандою не повинна суперечити міжнародним стандартам і не повинна являти собою непропорційне втручання в діяльність засобів масової інформації.

Новини за темою: Посольство РФ скерувало до МЗС України ноту протесту через обшуки в "РИА Новости Украина"

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації, і здійснювали слідчі дії в офісі "РИА Новости Украина" у Києві. Також повідомлялося про затримання керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського на вулиці поруч з його будинком. 

Пізніше повідомлялося, що двом співробітницям інформаційного агентства "РИА Новости Украина" вручили повістки на допит в якості свідків.

У Кремлі вже встигли відреагувати на обшуки: назвали їх обурливими і заявили, що Росія вдасться до "заходів взаємності", але спочатку потрібна більш докладна інформація. 

Керівнику інформаційного агентства "РИА Новости Украина" Кирилу Вишинському повідомили про підозру по статті про держзраду

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів