У мережі опублікували запис акустичної атаки на дипломатів США в Гавані

Від акустичної атаки постраждали 16 співробітників посольства США в Гавані

Посольство США в Гавані BBC News

Агентство Associated Press опублікувало аудіозапис акустичної атаки, розпочатої на Кубі проти американських дипломатів. На записі чутні високочастотні звуки, які нагадують звучання цвіркунів.

Новини за темою: Куба в ООН повідомила про хід розслідування щодо "звукових атак" на дипломатів США

Постраждалі дипломати підтвердили, що на записі саме ті звуки, які вони чули на Кубі. Експерти нарахували близько 20 різних частот в аудиофрагменте. Видання відзначає, що представлені записи не небезпечні для прослуховування на гаджетах або комп'ютерах.

Новини за темою: Куба готова співпрацювати з США, незважаючи на заяву Трампа

Який пристрій справило оригінальний звук, залишається невідомим. Записи з Гавани відправили для аналізу у військово-морський флот США, який володіє розширеними можливостями для аналізу акустичних сигналів.

Нагадаємо, США відкликали дві третини своїх дипломатів на Кубі в кінці минулого тижня. Причиною прийняття такого рішення стала акустична атака на посольство, в результаті якої проблеми зі здоров'ям почали відчувати два десятка співробітників диппредставництва.

Сьогодні джерело Associated Press в Білому домі повідомив, що Вашингтон направить Гавані ноту з проханням скоротити кількість представників кубинського посольства в США на 60%.

Джерело: Associated Press.

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...