В Іспанії представили пасажирську капсулу для Hyperloop

Компанія Hyperloop Transportation Technologies виготовила пасажирську капсулу для надшвидкісного "вакуумного потяга" Hyperloop, запропонованого американським мільярдером і засновником SpaceX і Tesla Motors Ілоном Маском

Bloomberg

Компанія Hyperloop Transportation Technologies представила повномасштабну пасажирську капсулу для надшвидкісної транспортної системи Hyperloop. Її назвали Quintero One, вона розрахована на перевезення 28-40 пасажирів. Довжина капсули становить 32 метри, а вага - 5 тонн.

Як повідомляє CNBC, її обшивка виготовлена з композитного матеріалу, який називається "вібраніум", і в 8 разів міцніший за сталь.

Презентація капсули відбулася в Іспанії, оскільки вона збиралася на заводі місцевої компанії Airtificial, яка виготовляє комплектуючі для Аirbus і Boeing. Тепер її перевезуть до Тулузи, Франція, для доопрацювання і випробувань. Зокрема, ще не завершений інтер'єр капсули.

У подальшому вона використовуватиметься в роботі надшвидкісної дороги, яка будується в Каліфорнії між Лос-Анджелесом і Сан-Франциско. Глава Hyperloop Transportation Technologies Дірк Ахлборн висловив надію, що її вдасться запустити в найближчі три роки.

Hyperloop Transportation Technologies - одна з кількох компаній, які працюють над реалізацією технології Hyperloop, запропонованою в 2013 році американським бізнесменом Ілоном Маском.

За його задумом, у майбутньому люди подорожуватимуть трубами низького тиску в спеціальних капсулах на магнітній "присосці". Це дозволить розвивати швидкість до 1200 км на годину.

Прототип пасажирської капсули для Hyperloop в лютому 2018 року показала компанія Virgin Hyperloop One, яка належить британському мільярдеру Ричарду Бренсону.

Новини за темою: Hyperloop в Україні: Все, що потрібно знати про інноваційний вид транспорту

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів