У Грузії стартували навчання НАТО за участю України

У навчаннях візьмуть участь 3000 військових із 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів

Військове озброєння США, яке задіють у навчаннях Міністерство оборони Грузії

У Грузії почалися багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018, вони триватимуть до 15 серпня. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Грузії.

Навчання відбудуться на військовому аеродромі у Вазіані, військовій базі Вазіані та на тренувальному майданчику у Норіо.

Новини за темою: Довгий шлях до НАТО: Яку процедуру потрібно пройти державі, щоб стати повноправним членом Альянсу

У навчаннях візьмуть участь 3000 військовослужбовців із 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану і Вірменії. Цього разу в навчанні також братимуть участь авіаційна підтримка США та бронетранспортери Німеччини.

"Ці навчання відбудуться в Грузії вже вчетверте і спрямовані на підвищення кваліфікації в оборонних та наступальних операціях; підвищення готовності та сумісності з країнами-членами і країнами-партнерами НАТО; а також роблять внесок у підтримку стабільного та безпечного середовища в Чорноморському регіоні", - йдеться у повідомленні.

Сценарій навчань включає командування, штабні та польові тренування з живим вогнем, маневри та елементи бойової підтримки в оборонних та наступальних операціях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів