В Австрії підтвердили, що ведуть справу проти ще одного ймовірного шпигуна

Справу ведуть в закритому режимі, тому прокуратура не може викласти суть розслідування

Фото з відкритих джерел

Прокуратура Вени веде розслідування відносно співробітника Федерального відомства із захисту конституції і боротьбі з тероризмом (австрійської контррозвідки, BVT) за підозрою в шпигунстві. Про це пише "ТАСС" з посиланням на віденську прокуратуру.

"Я можу підтвердити, що в прокуратурі Вени ведеться розслідування відносно співробітника BVT через шпигунство", - розповіла представник прокуратури Вени.

За її словами, цю справа ведуть в закритому режимі, тому прокуратура не може викласти суть розслідування. Крім того, вона не стала називати країни, які можуть бути залучені в ході розслідування про шпигунству співробітника контррозвідки.

У свою чергу в МВС Австрії також підтвердили, що розслідування за участю працівника BVT існує.

"Таке розслідування (щодо контррозвідника, - ред.) ведеться", - сказав офіційний представник МВС у відповідь на прохання підтвердити твердження австрійської преси про підозру шпигунства на користь Росії.

Нагадаємо, раніше стало відомо про затримання в Австрії колишнього полковника збройних сил, якого підозрюють в роботі на російську розвідку протягом 20 років.

Детальніше про ситуацію читайте в нашому матеріалі "Шпигун, вийди геть: Деталі "шпигунського" скандалу між Австрією і Росією".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів