В Афганістані поранили генерала армії США

Генерал Смайлі з серпня місяця відповідав за військову дорадчу місію НАТО в Афганістані

EADaily

У провінції Афганістану Кандагар поранили бригадного генерала армії США Джеффрі Смайлі. Про це повідомляє Dailymail, посилаючись на Washington Post.

Наголошується, що бригадний генерал з серпня відповідав за військову дорадчу місію НАТО в Афганістані.

Стрілець, на якому була афганська військова форма, відкрив вогонь по групі чиновників, серед яких також були один із командувачів сил США і НАТО в Афганістані генерал Скотт Міллер та один із керівників афганської поліції генерал Абдул Разік. Останній загинув разом з начальником розвідки провінції Кандагар і афганським журналістом.

Новини за темою: В Афганістані на другий день парламентських виборів під час вибуху загинули 11 людей

Полковник Девід Батлер, представник американських сил в Афганістані, спочатку підтвердив у Twitter, що поранення дістали три людини: один американський службовець, один громадянин США і підрядник коаліції, однак пізніше повідомив про поранення генерала Смайлі.

Нагадаємо, що в перший день виборів у столиці Афганістану Кабулі внаслідок вибухів на виборчих дільницях загинули щонайменше 15 осіб.

Раніше повідомлялося, що парламентські вибори в Афганістані відбуваються на тлі загроз ісламістського руху "Талібан". Ісламісти заявляли, що зроблять усе, щоб перешкодити проведенню голосування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів