Ув'язненого Лулу да Сілву висунули кандидатом у президенти Бразилії

Загальні вибори відбудуться у Бразилії в жовтні 2018 року

З'їзд Робітничої партії Бразилії AP NEWS

Робітнича партія висунула кандидатом на посаду глави держави колишнього президента Бразилії Лулу да Сілву. Зараз він відбуває 12-річне покарання за звинуваченням у корупції. Про це повідомляє агенція AP

"Бразилія повинна відновити свою демократію, знайти себе і знову бути щасливою. Вони можуть заблокувати мене, запроторити за ґрати, але я буду зберігати свою віру в бразильський народ", - йдеться в заяві да Сілви, зачитаній на з'їзді партії в Сан-Паулу.

Як інформує видання, хоча популярність да Сілви трохи зменшилась, згідно з опитуваннями, все одно у нього найвищі рейтинги серед усіх кандидатів. В дослідженні також йдеться, що виборці можуть надати підтримку іншому кандидату від Робітничої партії, якщо колишній президент не зможе взяти участь у виборах. Згідно з законодавством країни, засудженого апеляційним судом не можна обирати. 

Новини за темою: Суд Бразилії скасував рішення про звільнення екс-президента Лули да Сілви

Загальні вибори відбудуться у Бразилії в жовтні 2018 року. На них будуть обрані президент і віце-президент Бразилії, Національний конгрес Бразилії, губернатори, віце-губернатори і законодавчі органи штатів.

Нагадаємо, 12 липня 2017 року президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва (з 1 січня 2003 року 1 січня 2011 року) був засуджений до 9,5 років в'язниці у справі про корупцію і відмивання грошей. 24 січня 2018 року він програв апеляцію у даній справі в суді міста Порту-Алегрі. Крім того, згідно з рішенням суду, йому був збільшений термін ув'язнення - з 9,5 до 12 років.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів