Уряд Нідерландів зняв з України будь-яку відповідальність за катастрофу MH17

Глава МЗС Нідерландів зазначив, що немає підстав для залучення України до відповідальності за катастрофу літака рейсу MH17 в небі над Донбасом за незакриття повітряного простору

Reuters

Уряд Нідерландів не бачить підстав для залучення України до відповідальності за катастрофу літака рейсу MH17 у небі над Донбасом за незакриття повітряного простору, про що офіційно були повідомлені депутати нижньої палати парламенту (палати представників) Нідерландів. Про це йдеться в листі глави міністерства закордонних справ Нідерландів Стефа Блока депутатам нижньої палати парламенту (палати представників) Нідерландів, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на МЗС.

"На підставі доповіді Нідерландської консультаційної ради з питань безпеки, результатів кримінального розслідування JIT, інформації з відкритих джерел і власного дослідження питання, в тому числі юридичного, на думку уряду, в цей час немає юридичних підстав для залучення України до відповідальності. Уряд вважає, що на цей момент додаткове розслідування не потрібно", - йдеться в листі.

Новини за темою: Катастрофа MH17: В Австралії пропонують вислати російського посла

Також Блок підкреслив важливість співпраці з Україною в рамках JIT для ефективності кримінального розслідування.

Крім того, в МЗС повідомили, що 6 червня в палаті представників заплановані пленарні дебати з питання ратифікації Угоди між Нідерландами і Україною про міжнародно-правове співробітництво стосовно злочинів, пов'язаних з катастрофою літака рейсу МН17.

Нагадаємо, спільна слідча група опублікувала дані. Згідно з ними, літак рейсу МН17 збили з "Бука", який був на озброєнні ЗС РФ, зокрема належав 53-й зенітно-ракетній бригаді з міста Курська.

Своєю чергою Міністерство оборони Росії відмовилося визнати висновки міжнародної слідчої групи. У відомстві заявили, що передали слідству докази причетності України до катастрофи "Боїнга".

У відповідь на це Україна 12 червня подасть до Міжнародного суду ООН меморандум про порушення Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів