Ураган "Флоренс" у США забрав життя щонайменше 8 осіб

Безперервний дощ заливає частину Кароліни і прогнозується, що він буде йти ще кілька днів

Reuters

Внаслідок урагану "Флоренс", який обрушився на США, загинули щонайменше 8 осіб, у тому числі дитина. Про це повідомляє CNN

Безперервний дощ заливає частину Кароліни і прогнозується, що він буде йти ще кілька днів. Чиновники повідомили, що кількість загиблих зросла до 8 осіб, серед них - дитина. 

"Небезпека повені від цього урагану сьогодні більш безпосередня, ніж коли він ... вийшов на берег 24 години назад", - сказав губернатор Північної Кароліни Рой Купер.

Нагадаємо, кілька днів тому президент США Дональд Трамп оголосив про введення режиму надзвичайного стану в штатах Північна Кароліна, Південна Кароліна і Вірджинія у зв'язку з наближенням урагану "Флоренс". Він запевнив американців, що федеральний уряд "абсолютно, повністю підготовлено до урагану.

У цих трьох штатах відбувалася масова евакуація людей. Люди по всьому регіону кинулися купувати воду, консерви та інше, ховатися в підвалах своїх будинків і витягувати з гаражів човни. Полиці найбільших супермаркетів вже порожні.

Зазначалося, що ураган "Флоренс" здатний розігнатися до 225 км/год.  Це самий потужний ураган за останні 30 років, загрозливий Кароліні.

Раніше повідомлялося про п'ятьох загиблих від наслідків потужного урагану

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів