Уламки космічного корабля "Прогрес" можуть впасти в районі південного узбережжя Чилі

Уламки можуть впасти на віддаленні від 350 до 1300 км від узбережжя Чилі

ria.ru

Аварійний російський космічний вантажний корабель "Прогрес М-27М"припинив балістичне існування й увійшов в щільні шари атмосфери над Тихим океаном в 800 кілометрах на захід від південного узбережжя Чилі. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Згідно з даними американської Системи контролю космічного простору (СККП), незгорілі уламки космічного корабля можуть впасти в зоні, що знаходиться на віддаленні від 350 до 1300 км від узбережжя Південної Америки.

Нагадаємо, що "Прогрес М-27М" припинив існування о 05:04 8 травня 2015 року.

Новини за темою: Фрагменти "Прогресу" впадуть на Землю в ніч на 8 травня, - Роскосмос

Нагадаємо, ракета-носій з вантажним кораблем "Прогрес М-27М" була запущена з Байконура 28 квітня. Відділення корабля від третього ступеня носія пройшло позаштатно, "Прогрес" опинився на нерозрахунковій орбіті в режимі сильної закрутки. Стикування корабля з Міжнародною космічною станцією довелося скасувати. Спроби взяти космічну вантажівку під контроль ні до чого не привели: вона почала некероване сходження з орбіти.

Повідомлялося, що причиною виходу з ладу і падіння "Прогресу" міг бути вибух, що стався при відділенні від ракети-носія "Союз", оскільки прилади зафіксували швидке обертання корабля навколо своєї осі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів