Українців у Польщі попередили про можливі провокації 11 листопада

За даними посольства, польські радикали планують провокації під виглядом українських націоналістів у Варшаві

Agencja Gazeta

Посольство України в Польщі попереджає про можливі провокації, які плануються польськими радикальними організаціями під виглядом українських націоналістів у Варшаві 11 листопада, під час святкування 100-річчя відновлення незалежності Польщі. Про це повідомило посольство України в Польщі у Facebook.

"За наявною оперативною інформацією, 11 листопада у Варшаві деякі радикальні польські спільноти мають намір здійснити провокації, в тому числі під виглядом так званих українських націоналістів. Посольство просить громадян України – жителів і гостей столиці Польщі – цього дня проявляти особливу пильність та обережність. Насамперед під час перебування у центрі міста та поблизу Національного стадіону", - йдеться в повідомленні.

Посольство Украіни у Польщі

У посольстві також закликали поляків під час святкування 100-річчя відновлення незалежності Республіки Польща не піддаватися на різні провокації, які можуть переслідувати мету "свідомого розпалювання ненависті до українців".

Як повідомлялося, мер Варшави заборонив проведення маршу націоналістів і правих радикалів у день 100-річчя незалежності Польщі. Минулого року такий захід привернув 60 тис. учасників, багато з яких носили прапори з расистськими та ксенофобськими гаслами ("чиста кров", "ясний розум" і "Європа буде білою або безлюдною").

11 листопада поляки відзначають проголошення незалежності від Росії, Німецької імперії й Австро-Угорської імперії в 1918 році. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів