Українці у Польщі заробляють нарівні з поляками, - дослідження

Згідно з дослідженням, 24% польських роботодавців визнали, що готові платити "на руки" працівникам з України більше, ніж полякам

Открытый источник

Рівень зарплат українців у Польщі зростає до рівня зарплат поляків, при цьому роботодавці не виключають, що будуть платити їм більше. Такі результати дослідження Personnel Service трудової міграції в першому півріччі 2018 року, повідомляє видання Puls Biznesu.

Так, 24% польських роботодавців визнали, що готові платити "на руки" працівникам з України більше, ніж полякам. У другій половині минулого року таку готовність висловили 16% опитаних. Зростання цього показника пояснюється труднощами пошуку працівників з відповідною кваліфікацією.

"Вже деякий час винагорода поляків і українців однакова. Моменти, коли працівникам з України платили менше, швидко пішли в минуле", — розповів голова Personnel Service Кшиштоф Ігльот.

Дослідження також показало, що, на думку 89% польських працівників, українці не відбирають у поляків робочі місця. Протилежної думки дотримуються 11%.

38% польських працівників вважають, що наплив українців гальмує зростання зарплат у Польщі, а 58% респондентів — що українці не мають жодного впливу на цей показник.

Також, згідно з дослідженням, 42% польських працівників позитивно налаштовані до українців, які працюють у Польщі. Ще 44% нейтрально налаштовані. Тільки 11% опитаних налаштовані негативно.

Нагадаємо, що нині в Польщі працює загалом близько 2 млн українців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів