Глава МЗС України Павло Клімкін
"Зеркало недели. Украина"

Українська делегація на чолі з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним 11 січня здійснить перший в історії двосторонніх відносин візит до Республіки Союз М'янма. Про це повідомила прес-служба МЗС.

Метою візиту є обговорення перспективних напрямків співробітництва. Під час візиту 11-13 січня заплановано зустрічі з президентом М'янми Тхіни Чжо, державним радником і міністром закордонних справ Аун Сан Су Чі, а також головнокомандувачем збройних сил Республіки Союз М'янма Мін Аун Лайном.

Також повідомляється, що 13-14 січня міністр перебуватиме у Брунеї-Даруссаламі з метою відновлення політичного діалогу на високому рівні, обговорення шляхів виведення двосторонніх відносин на новий рівень, а також зміцнення взаємодії в міжнародних і регіональних організаціях.

Програма візиту до Брунею Даруссаламу включатиме зустрічі з султаном Брунею-Даруссаламу Хаджі Хассанолом Болкіяхом, наслідним принцом Брунею Аль-Мухтаді Біллою, другим міністром закордонних справ і торгівлі Лім Джок Сеном і міністром природних ресурсів та туризму Алі Апонгом.

Крім того, 15-16 січня міністр закордонних справ України здійснить візит до Сінгапуру. Метою візиту є підтримка динаміки політичного діалогу, активізація економічного та інвестиційного співробітництва, налагодження взаємодії в гуманітарній та науково-технічній сферах.

Як повідомлялося, Сінгапур визнав незалежність Косово.