Україна зміцнює партнерство з Данією у "чистій" енергетиці, - Міненергетики

Українсько-данський енергетичний центр (УДЕЦ) має 100 потенційних проектів, які потребують 3,4 млрд євро інвестицій

Facebook

У Данії відбулася зустріч української делегації на чолі з міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом з міністром енергетики, комунальних послуг та клімату Данії Ларсом Лиллехольтом та в. о. генерального директора Данської енергетичного агентства Мартіном Хансеном. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

"Насалик запевнив, що Україна вбачає у Данії надійного та стратегічного партнера, адже ця країна вже у 2015 році досягла мети свого Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 р., а саме – 30% "чистої" енергії у кінцевому енергоспоживанні. У 2030 р. планується отримати 50 % "зеленої" енергії", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Японія та Україна планують співпрацювати в галузі ядерної енергетики , - Кабмін

Також всі учасники зустрічей відзначили значну роль Українсько-данської енергетичного центру (УДЕЦ) у практичному налагодженні двосторонніх взаємовідносин та обміну досвідом.

"В полі нашого зору - активізація співпраці з Данським інвестиційним фондом, який, до речі, надав співфінансування для встановлення вітроелектростанції "Старий Самбір-2" потужністю 20,7 МВт на Львівщині торік", - сказав Насалик.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів