Україна заявила в ООН про безпрецедентну мілітаризацію Криму Росією

Рівень мілітаризації Росією Кримського півострова був названий "безпрецедентним"

Укринформ

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко на засіданні за мілітаризації окупованого Криму заявив, що нарощування Росією військової сили в окупованому Криму, а також використання півострова в якості бази для бойових операцій в Сирії та інших частинах регіону, створює далекосяжні наслідки для Південної Європи, Північної Африки і Близького Сходу. Про це повідомляє "Укрінформ".

Новини за темою: 50 літаків і 10 кораблів: Росія готує великі військові навчання в Криму

"Окупація й наступна мілітаризація Криму має далекосяжні наслідки для безпеки не тільки в Чорноморському регіоні, але в усій Південній Європі, а також в регіоні Північної Африки та Близького Сходу. Нинішні події в Сирії є переконливими доказами цьому", - сказав Єльченко.

Також постпред звернув увагу на останнє поширення військової агресії Росії в Азовському морі, що також "загрожує стабільності" в регіоні. Він нагадав про перешкоджання РФ навігації в Азовському морі, нарощуванні сил, а також створення проблем екологічного характеру.

Новини за темою: Порошенко: Після того як ми повернемо Крим, російської бази у Севастополі точно не буде

"Враховуючи нинішню нестабільну ситуацію у сфері безпеки, Україна має намір представити проект резолюції Генасамблеї ООН з метою упередження Росії від подальшої мілітаризації території України та навколишніх регіонів", - нагадав постійний представник України при ООН.

Також МЗС України планує підготувати проект резолюції Генеральної асамблеї ООН за мілітаризації окупованого Криму. У міністерстві заявили, що є обґрунтовані підозри, що там може бути ядерну зброю або, як мінімум інфраструктура для ядерної зброї.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів